SemiRestore : آخرین راه نجات برای جیلبریک شده ها

0

همانطوریکه میدانید اپل iOS 8.1 برای حل مشکلات کاربران آیفون در چند روز گذشته عرضه کرده است و احتمالا نرم افزار پانگو هم برای این ورژن احتمالا عرضه نخواهد شد چون باگ های که به وسیله ی آن این نرم افزار جیلبریک را انجام میداد بسته شده است در  این شرایط اگر دیوایستان را جیلبریک کرده باشید و مشکلی برای دیوایستان پیش بیاید که نتوانید دوباره آن را راه اندازی کنید مثلا هنگ کردن در حالت بوت یا …. آخرین راه Restore کردن دستگاهتان است  که در این صورت مجبور میشوید  به 8.1 آپدیت کنید و 8.1  هم جیلبریک نخواهد شد پس چیکار کنیم ؟؟؟

چاره کار نرم افزار  SemiRestore : آخرین راه نجات برای جیلبریک شده ها است که پس از انتشار iOS 8.1 برای این ورژن آپدیت شد و حالا میتوانید بدون اینکه نگران از دست دادن جیلبریک دستگاهتان باشید دیوایستان را Restore کنید .

اکنون این نرم افزار از iOS 5  تا  iOS 8.1 را پشتیبانی میکند و در هر ورژنی  باشید میتوانید بدون نگرانی از دست دادن جیلبریک به همان ورژن دستگاهتان را ریستور کنید ، البته این را هم باید اضافه کنیم برای استفاده از این نرم افزار اول باید OpenSSH رو روی دیوایستان نصب کنید .

در پست های بعدی حتما آموزش این نرم افزار را برای شما قرار میدهیم .

 دانلود  SemiRestore

Subscribe
آگاهی از
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x