مایکروسافت OneDrive را بجای SkyDrive به عنوان سرویس ذخیره سازی ابری خود معرفی کرد !!!

1

چهارشنبه مایکروسافت رسما OneDrive  را به عنوان سرویس ذخیره سازی ابری خود (که قبلا به نام SkyDrive شناخته می شد)  معرفی کرد که به شما اجازه ذخیره فایل های خارج از کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند  را میدهد، به طوری که  از هر دستگاه متصل به اینترنت قابل دسترس است. با اعلام این خبر، این شرکت همچنین اعلام کرد که چند ویژگی  جدید به اپلیکیشن OneDrive خود نسبت به Sky Drive  برای IOS، آندروید و ویندوز فون اضافه کرده است.

از این پس این اپلیکیشن  به صورت اتوماتیک عکس ها و ویدئوهایی را که با تلفن خود گرفته اید به OneDrive آپلود میکند، بنابراین شما همیشه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود بر روی سرویس ذخیره سازی ابری مایکروسافت تهیه کرده اید.همچنین سرویس پخش ویدیو های شما در اکانت شما به صورت هوشمند خواهد بود ، که بدان معنی است که هنگام پخش فیلم های شما در حساب OneDrive  بر روی کامپیوتر، سرویس پخش ویدیو خود را با سرعت اینترنت شما وفق خواهد داد تا پخش آن یکنواخت و بدون بافر زیادی باشد.

با 8bits همراه باشید برای یک بررسی کامل از OneDrive ، و همچنین بررسی به روز رسانی برای برنامه های OneDrive بر روی ویندوز تلفن و اندروید .

Subscribe
آگاهی از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
hamid
اسفند 3, 1392 11:01 ب.ظ

نمیدونستم اصلا sky drive این کار رو میکرد .

مرسی بابت خبر

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x