Nintendo Switch می آید، نینتندو مثلث را دوباره مربع کرد!

1

کنسول های بازی دیگر مدت هاست که در خانه های ما حضور دارند. نینتندو یکی از قدیمی ترین آن هاست که در چند ساله اخیر کمی گوشه گیر شده بود و آنچنان طرفداری در مقابل کنسول هایی همچون PS4 و XBOX ONE نداشت. اما خبرهایی از نینتندو به گوش می رسید. خبری که پیام آن تنها یک چیز بود: نینتندو می خواهد کمی مانند دیگر کنسول ها باشد ولی همچنان خاص! پروژه کنسول جدید نینتندو که با نام پروژه ایکس معروف شده بود مدتها بود که کلید خورده بود و مطابق معمول شایعات و قابلیت های بسیاری هم برای آن گفته می شد. حالا اما کنسول جدید نینتندو با نام نینتندو سوییچ معرفی شده است که قرار است بهار در بازار عرضه شود. مثل همیشه با هشت بیت همراه باشید تا ببینیم این نینتندو سوییچ چگونه دستگاهی است؟

nintendo-switch-collage_1600-0

یک کنسول همراه!

نینتندو سوییچ را می توان مخلوطی از کنسول های همراه و خانگی دانست. همانطور که در تصاویر تبلیغاتی نینتندو هم دیده می شود. شما می توانید این کنسول را همه جا همراه خود ببرید و بازی کنید و در خانه هم رفتاری همچون یک کنسول خانگی را با آن داشته باشید.

nintendoswitch_hardware2-0

سخت افزاری که انویدیا آن را تضمین می کند

مدتی بود که AMD دنیای کنسول های بازی را به خود اختصاص داده بودند. اما حالا انویدیا است که با قدرت ظاهر شده است و به همه نوید سخت افزاری عالی را داده است. انویدیا در این کنسول از چیپستی استفاده کرده است که در آخرین سری GTX استفاده شده است. یک چیپست تگرا مبتنی بر معماری پاسکال می تواند نوید یک سخت افزار قابل اطمینان متحرک برای نینتندو سوییچ را می دهد.

دیدن بازی ای مانند بسکتبال در این کنسول نوید بازی های محبوب فوتبال را در نینتندو می دهد.
دیدن بازی ای مانند بسکتبال در این کنسول نوید بازی های محبوب فوتبال را در نینتندو می دهد.

دیگر نینتندو تنها نیست!

یکی از عوامل ضعف نینتندو شاید علاقه این شرکت به انحصار بازی هایش بوده است. تا پیش از این کنسول های نینتندو تنها قادر به اجرای بازی های خود این شرکت بودند و شاید سوپر ماریو و …. برای مدتی هیجان انگیز باشند ولی نمی توانند در دراز مدت کاربران بالای 15 سال برای خود نگاه دارند. حالا اما نینتندو تصمیم به مشارکت با دیگر شرکت ها در دنیای بازی گرفته است که می تواند خبری هیجان انگیز برای عاشقان این کنسول این شرکت باشد.

nx_partners

منتظر آینده باید بود

همیشه خبرها و فیلم های تبلیغاتی عالیند ولی وقتی به عمل می رسیم شاید کمی متفاوت باشد. فعلاً اما ما دل به این فیلم تبلیغاتی نینتدو می بندیم و شاد می شویم از قابلیت هایش و تبدیل مثلث دنیای بازی بین PS4 و XBOX ONE و کامپیوتر به مربعی که ضلع دیگرش را Nintendo Switch خواهد گرفت.تا بهار منتظر می مانیم نینتندو نا امیدمان نکن!

Subscribe
آگاهی از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
اسفند 10, 1395 2:27 ب.ظ

ممنون سایتتون عالیه

1
0
Would love your thoughts, please comment.x