جیلبریک iOS 8 و iOS 8.1 توسط pangu ارائه شد! (توسط 8bits با موفقیت تست شد)

0

ساعتی پیش تیم پانگو pangu جیلبریک ios 8 و ios 8.1 را در وبسایت چینی گروه اعلام کرد و نرم افزار آن را برای ویندوز تنها چند دقیقه بعد در وبسایت خود قرار داد ارائه کرد این خبر در حالی اعلام می شود که تنها 35 روز از معرفی رسمی سیستم عامل جدید اپل می گذرد. ولی این خبر می تواند خبر بزرگی برای جیلبریکر ها باشد.

Pangu-ios-8

جیلبریک ios 8 و ios 8.1 پانگو هنوز cydia را نصب نمی کند

به نظر میرسد این نسخه پانگو تنها برای توسعه دهندگان برای توسعه ی توییک ها می باشد و تنها دسترسی به SSH ها را میسر می سازد همچنین نرم افزار cydia باید برای سیستم عامل جدید به روز رسانی شود.

نرم افزار جیلبریک ios 8 و ios 8.1 فعلا فقط برای ویندوز ارائه شده است

فعلا در وب سایت پانگو فقط نسخه ویندوز برای نرم افزار وجود دارد اما به احتمال زیاد به زودی نسخه مک آن هم به روی وبسایت تیم پانگو قرار خواهد گرفت.

تطابق پذیری جیلبریک ios 8 و ios 8.1 با آی دیوایس ها

بر اساس ادعای پانگو جیلبریک ios 8 و ios 8.1 با آی دیوایس های زیر کاملا تطابق پذیر است:

1. آیپاد تاچ 5G

2. آیفون های 4S و 5 و 5S و 6 و 6 plus

3. آیپد مینی 1 و 2 و 3 و همچنین آیپد ایر 1 و 2

pangu-jailbreak-on-ios8

 برای جیلبریک ios 8 و ios 8.1 آماده شوید

این خبر به معنی آماده شدن  جیلبریک ios 8 و ios 8.1 است تیم 8bits ساعاتی بعد از اعلام خبر و ارائه نرم افزار  آن را با موفقیت تست کرد اما همانطور که قبلا در پست گفته شد فعلا نرم افزار cydia به روز رسانی شده وجود ندارد و همراه جیلبریک نصب نمی شود لذا کاربران می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند اما باز هم تا به روز رسانی همه ی توییک ها و آماده شدن cydia  برای ios 8 ما شما را به جیلبریک توصیه نمیکنیم و به شما پیشنهاد میکنیم تا در صورت انجام این کار قبل از آن  حتما از آی دیوایس خود بک آپ بگیرید.

Subscribe
آگاهی از
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x