انتخاب سرویس اینترنت مناسب منطقه شما!

4

اینترنت! غصه امروز ما و شما و آنها! قصه طول و درازی که همه ما با آن بارها مشکل داشته ایم و همچنان هم اینترنت را به گران ترین شکل ممکن خریداری می کنیم و شرکت های ارائه دهنده هم که بدون هیچ توجهی به حق مشتری در این بازار کم رقیب یکه تازی می کنند. در حالی که اینترنت حتی در کشورهای همسایه بسیار با کیفیت تر و پایدارتر از کشور ماست. همچنان می شنویم اخبار گاه و بی گاهی را که به دلایل واهی سرعت های اینترنت به زیر خط لود گوگل می رسد!

این سرویس ها آنچنان نا متعادل و گاه و بی گاه هستند که منطقه به منطقه کیفیت متفاوتی دارند و ممکن است شما برای مثال در تهران در منطقه 6 در خیابان فاطمی از کیفیت اینترنت خود راضی باشید و دوست شما در منطقه 6 خیابان کشاورز از آن ناراضی!

مسئله دیگر پاسخگویی به مشتری است که تا زمانی که قصد خرید سرویس را دارید همراه شما هستند و خیلی با احترام برخورد می کنند. کافیست مشکلی پیش بیاید تا با چهره واقعی این شرکت ها آشنا شوید. به عنوان نشردهنده این مطلب نمی توانیم از شرکت هایی که اکنون از آنها سرویس می گیریم شکایتی داشته باشیم چرا که ممکن است در تصمیم گیری تأثیر گذار باشد. ولی متأسفانه وضع شرکت های خدمات دهنده در این زمینه خیلی خراب است!

به منظور آشنایی بهتر با شرکت های ارائه دهنده اینترنت و دریافت خدمات بهتر و 100 البته تشویق شرکت های بهتر نظر سنجی را شروع می کنیم تا ببینیم کدام سرویس دهنده کیفیت بهتری هم از نظر خدمات و هم از نظر پاسخگویی دارد. از آنجایی که منطقه به منطقه کیفیت کار متفاوت است. لطفاً در دیدگاه هم منطقه و سرویس منتخب خود را ذکر کنید.

این نظرسنجی در تاریخ 95/2/11 شروع شده است.

 

Subscribe
آگاهی از
4 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
خرداد 21, 1395 10:13 ب.ظ

به نظر من خومات اکترا ضعیف است اما اسیاتک بهتر است

حسام
اردیبهشت 17, 1395 2:04 ق.ظ

من الان دوماهه آسیاتک گرفتم . قبلا مخابرات یک مگ داشتم بد نبود ولی از سال گذشته دیگه یک مگ ندادن و 512 هم مفت گرون بود .همش قطعی داشت و مشکل DNS.
در کل تا حالا توی این دو ماه آسیا تک 100 درصدی راضیم کرده و اصلا شاهد هیچ اشکالی توی سرویسش نبودم

ادمین
اردیبهشت 11, 1395 2:35 ب.ظ

منم تو خونه مخابرات نا محدود دارم
کلا اگر نامحدود نباشه دوزارم نمیارزه همیشه داستان داره
512 کیلوبایتشم بیشتر از 60 دانلود نمیده اکثر مواقع هم مشکل DNS داره

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x