اشاره یک منبع داخلی به قیمت پلی استیشن 5

0

سونی هنوز قیمت PS5 را تأیید نکرده است ، اما پیش بینی های تحلیلگران قیمت PS5 را در منطقه 499 دلار / 449 پوند / 749 دلار AU قرار داده است. اگر کنسول با این قیمت روانه بازار شود خوشحال می شویم ، زیرا این تنها 100 دلار بیشتر از قیمت PS4 و PS4 Pro است.

اما یکی از بزرگترین سهام داران این شرکت اعلام کردند که کنسول پلی‌استیشن ۵ در محدوده قیمت نزدیک به ۵۰۰ دلار (حدود 11 میلیون تومان) خواهد بود، همچنین سونی رسما تأیید کرده است که این کنسول به موقع برای تعطیلات 2020 در سطح جهانی منتشر خواهد شد .

حتی اگر هنوز قیمت PS5 تأیید نشده است، رئیس بخش سرگرمی و مدیر عامل شرکت سونی جیم رایان اظهار داشته است که ممکن است قیمت PS5 به تصمیم گیری نزدیکتر شود و این که PS5 ممکن است  قیمت پایین تری نسبت به Xbox نداشته باشد.

همچنین آقای تاتوکی اظهار داشت تاریخ عرضه این کنسول برای سونی و پیشرفت برند پلی‌استیشن بسیار حائز اهمیت است، و تعطیلات میلادی سال آینده مقطع زمانی حساسی به‌شمار می‌رود، و هدف سونی این است در این تعطیلات خانواده‌های زیادی کنسول پلی‌استیشن ۵ را به‌ عنوان هدیه و یا یک خرید با ارزش برای تعطیلات خود و عزیزانشان در نظر بگیرند.

سودآورد بودن پروژه نسل بعدی سونی ارتباط بسیار زیادی با قیمت گذاری آن دارد و اگر این قیمت بسیار بالاتر از حد تصورات باشد مخاطبان تصمیم خواهند گرفت که با کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ خود برای مدت بیشتری دوام بیاورند و به سمت خرید کنسول‎‌های نسل بعدی نروند.

آقای تاتوکی اضافه کردند که، سونی در حال حاضر مشغول تحقیق برای انتخاب بهترین قیمت برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است و بزرگ‌ترین معیار این تصمیم قابل تهیه بودن این کنسول در نظر گرفته شده است، هم‌چنین سونی توجه زیادی به میزان سود برای شرکت و هم‌چنین سهام داران معطوف کرده است و قصد ندارد این افراد را ناراضی کند و یا سرمایه‌ آن‌ها را بی‌ارزش سازد.

آقای رایان با بیان اینکه  احتمالا Covid-19 بر رکود فروش PS5 بالا تأثیر خواهد گذاشت ، گفت:

من فکر می کنم بهترین راهی که ما می توانیم به این موضوع بپردازیم ، ارائه بهترین مقدار ارزش ممکن است که می توانیم. لزوما منظورم پایین ترین قیمت نیست. ارزش ترکیبی از بسیاری چیزهاست. به معنای تعداد بازی ها ، عمق بازی ها ، وسعت بازی ها ، کیفیت بازی ها ، قیمت بازی ها … همه این موارد و چگونگی بهره گیری از مجموعه ویژگی های این سیستم عامل.

 

 

Subscribe
آگاهی از
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x