همراه شما در دنیای دیجیتال

کدام گوشی های Sony Xperia به اندروید L مهاجرت خواهند کرد؟

0

زمانی که شما قصد خرید یک گوشی دارید یکی از سوال های مهمی که ذهن شما را درگیر می کند این است که تا چه زمانی برای سیستم عامل گوشی شما آپدیت ارائه خواهد شد؟

به تازگی وبلاگ رسمی شرکت سونی مدل های گوشی هایی که به نسخه آینده اندروید مهاجرت خواهند کرد را منتشر نموده. در این خبر آمده است:

ما نسخه اندروید L را برای گوشی های زیر منتشر خواهیم کرد:

Related Posts

Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact

این گوشی ها شامل تمام خانواده Xperia Z می باشد. شروع ارائه آپدیت از اوایل سال ۲۰۱۵ خواهد بود و ابتدا برای خانواده Z2 و Z3  منتشر خواهد شد.ما در تلاشیم ابتدا بهترین آپدیت با قابلیت های جدید زیاد را ابتدا برای خانواده Z ارئه نماییم و سپس به سراغ گوشی هایی برویم که از نیمه دوم سال ۲۰۱۳ وارد بازار شده اند. پس با ما همراه باشید.

قابل ذکر است اندروید ۵ مشهور به Lollipop هم اکنون بر روی گوشی های سری Nexus و محصولات Google Play به صورت آزمایشی قابل نصب است. مهم ترین تفاوت این نسخه این است که تغییرات ظاهری بسیار زیادی در آن رخ داده است که با توجه به آپدیت های بسیار زیادی که برای نسخه ۴ اندروید منتشر شد از یک نواختی و تکرای شدن آن جلوگیری می کند. همچنین گوگل ادعا می کند این نسخه پایداری بسیار زیادی نسبت به نسخه های قبلی دارد از این رو کار برنامه نویسی برای برنامه نویسان بسیار ساده تر خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های این نسخه قابلیت اتصال بهتر با گجت های جانبی مانند ساعت های هوشمند است. هم چنین میزان رم اشغال شده توسط سیتم عا در این نسخه ۱۵ درصد کمتر نسخه قبل خواهد بود. در زیر می توانید چند تصویر از نسخه آزمایشی ارائه شده بر روی Nexus 5 را مشاهده نمایید.

Android-L

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
آگاهی از