همراه شما در دنیای دیجیتال

ویدیو : بزرگترین مسابقه درگ شماره ۶

1

همچون سال های گذشته سایت موتورترند دست به تولید بزرگترین مسابقه درگ زده ( البته این ویدیو برای اواخر تابستان ۲۰۱۶ است اما به دلیل درخواست کاربران در سایت قرار داده شد . )  و با جمع کردن  ۱۲ سوپراسپرت درکنار هم  در مسیری ۴۰۰ متری  رقابت دیدنی را فراهم کرده است .

در این ویدیو ۱۲ سوپر اسپرت  شرکت دارند که شامل :

۱- ۲۰۱۷ ACURA NSX : 

آکورا NSX دارای ۳ نوع پیشرانه است.اولین پیشرانه از نوع بنزینی ۲۴ سوپاپ و ۶ سیلندر است که علاوه بر استفاده از سیستم DOHC دارای دو توربوشارژر است.حجم این موتور  ۳۴۹۳ سی سی است که منجر به تولید قدرتی معادل ۵۰۰ اسب بخار @ ۷۵۰۰ دور در دقیقه و گشتاور  ۴۰۶ پوند فوت @ ۲۰۰۰ دور در دقیقه می شود.

پیشرانه مکمل و دومین موتور در این خودرو از نوع الکتریکی و در جلوی خودرو قرار دارد که از نوع تولید مغناطیس سنکرون دائمی است که می توانند   قدرت  ۳۶ اسب بخار و گشتاور  ۵۴ پوند فوت تولید کند.

در کنار موتور اول و دوم موتور سومی قرار گرفته شده است که با نام موتور MID شناخته می شود .این موتور الکتریکی نیز همانند موتور دوم از نوع تولید مغناطیس سنکرون  دائمی است.قدرت این موتور ۴۷ اسب بخار در  ۳۰۰۰ دور در دقیقه و  گشتاورش در حدود  ۱۰۹ پوند فوت در  ۵۰۰ دور در دقیقه است.

نتیجه این ۳ موتور در کنار یک دیگر دست یافتن به قدرت  ۵۷۳ اسب بخار  و گشتاور۴۷۶ پوند فوت (۶۴۵ نیوتن متر) به صورت ترکیبی است.این قدرت و گشتاور توسط گیربکس ۹ سرعته دوکلاچه به ۴ چرخ منتقل می شود.این موتور و گیربکس سبب بدست آمدن شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۳٫۱ ثانیه و بیشترین سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعتمی شود.

۲- Audi R8 V10 Plus :

دومین خودرو این مسابقه آئودی R8 است که با موتور ۱۰ سیلندری با حجم ۵.۲ لیتر قدرت ۶۰۲ اسب بخار و گشتاوری معادل ۴۱۳  پوند فوت یکی از سرعترین خودرو های تست شده در سایت موتورترد است .

۳- NISSAN GT-R :

سومین خودرو گودزیلا ژاپنی GT-R است که در سری مسابقات قبلی ۲ بار برنده این رقابت بوده ، این مدل از GT-R با موتور ۶ سیلندر تویین توربو  ۳.۸ لیتری  و قدرت ۵۶۵ اسب بخار و گشتاوری معادل ۴۶۷ پوند فوت در این رقابت شرکت دارد .

۴- McLaren 570S :

چهارمین خودرو محصول شرکت مکلارن است که با موتور ۸ سیلندر تویین توربو  ۳.۸ لیتری  و قدرت ۵۶۲ اسب بخار و گشتاوری معادل ۴۴۳ پوند فوت در این رقابت شرکت دارد .

۵- Mercedes-AMG GT S :

پنجمین خودرو محصول شرکت مرسدس است که با موتور V8 سیلندر تویین توربو  ۴ لیتری  و قدرت ۵۰۲ اسب بخار و گشتاوری معادل ۴۷۹ پوند فوت در این رقابت شرکت دارد .

۶- Dodge Viper ACR :

۷-  Porsche 911 :

۸- BMW M4 GTS

۹- Jaguar F-Type SVR

۱۰- Chevrolet Camaro SS 1LE

۱۱-  Ford Mustang Shelby GT350R

۱۲- Aston Martin  ۲۰۱۷ Vantage

در پایان بهتره خودتون ببینید  که چه خورویی برنده این رقابت خواهد بود

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رأی
آگاهی از

به قول جوونای امروز چه خفن