همراه شما در دنیای دیجیتال

وای-فای روتر جدید ASUS

0

ممکن شما هیچوقت به چنین تجهیزات شبکه خانگی پیشرفته ای مثل ASUS RT-AC68U نیاز نداشته باشید اما مطمدئن باشید اگر در مورد این یکی بدونین حتما یکی ار آن را خواهید خواست واگر آن را بخرید حتما دوستش خواهید داشت.

این روتر در واقع یک آپگرید عالی روی روترهای پیشرفته قبلی ایسوس یعنی RT-AC66u است که پارسال به بازارهای جهان عرضه شد اما با توجه به تست های انجام شده روتر جدید ایسوس سریعتر از مدل قبلی و در واقع سریعترین روتر بازار است.

RT-AC68U از یک پردازنده دو هسته ای ۸۰۰MHZ آرم بهره می برد که یک چیپ بسیار قدرتمند وایرلس روی آن نصب شده  که سرعت باورنکردنی ۱.۳Gbps را روی باند ۵GHZ و سرعت ۶۰۰Mbps راروی باند ۲.۴GHZ ارائه میدهد همچنین این روتر دارای ۲۵۶MB رم می باشد. RT-AC68U دارای دو پرت USB 3.0 hsj است.

.

مشخصات ظاهری

در جلو روتر دارای LED هایی است که وضعیت اتصال به اینترنت پورت  های ethernet و پورت های USB و شبکه Wi-Fi را نشان می دهند. این چراغ ها بسیار کاربردی است وقتی که بخواهیم با یک نگاه وضعیت روتر را بدانیم ولی در صورتی که این چراغ ها چشم شما را اذیت میکند شما می توانید با یک دکمه که در پشت روتر تعبیه شده انها را خاموش کنید. همینطور در پشت ۴ پورت LAN برای اتصال کابلی به اینترنت و یک پورت WAN به عنوان منبع اینترنت قرار دارندهمچنین در پشت دستگاه یک کلید روشن خاموش وای-فای . کلید سیستم حفاظت وای-فای یا WPS وجود دارد.

رابط کاربری 

مثل تمامی روترها رابط کاربری این دستگاه نیز در ip پیش فرض آن (۱۹۲.۱۶۸.۱.۱) قابل دسترسی است رابط کاربری این روتر بسیار شبیه روتر های قبلی شرکت ایسوس است تمام ویژکی های روتر در سمت راست دیده میشود و تنظیمات پیشرفته در پایین قرار دارد همچنین امکان جدیدی در Network Map این دستگاه اضافه شده است که آن هم قابلیت مشاهده دستگاه های متصل به USB است که می توانند به عنوان پرینت سرور یا فضای ابری استفاده شود.

Asus RT-AC68U دارای رابط کاربری فوق العاده ایست

دیدگاه بگذارید

اولین کسی باشید که دیدگاه خود را می نویسد

  Subscribe  
آگاهی از