همراه شما در دنیای دیجیتال

لیست بدترین پسورد های سال ۲۰۱۴

0

در سالی که گذشت اخبار زیادی در مورد هک سایت های معتبر و پخش شدن اطلاعات کاربران سایت های اینترنتی دیدیم و شنیدیم از هک سایت سونی توسط هکر های کره شمالی و انتشار و هک اکانت های iCloud بازیگران معتبر و معروف سینما و حتی از نوع وطنی هک سایت فیس نما و فاش شدن اطلاعات کاربران این سایت باعث شده تا بسیاری از ما به فکر بالا بردن ضریب امنیت حساب های کاربریمان بیافتیم .

اما یکی از مهمترین فاکتور های که باعث میشود حساب کاربریمان به راحتی هک شود داشتن پسوردی ضعیف در دنیای مجازی است ، از انجایی که دوستان ما مطمئن ایمیل ما و نام کاربری ما را دارند امتحان کردن چند پسورد ساده مثل ۱۲۳۴۵۶ یا ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰ و ……. خیلی وقت نمیگیرد و شاید یک فرد نا آشنا با هک بتوانند با گذاشتن کمی زمان حساب کاربری شما هک کند .

یک نکته مهم در مورد پسورد های شما در سایت های اینترنتی این است پسورد های شما به صورت کدگذاری شده ذخیره میشوند واگر شما پسوردی طولانی و با استفاده از ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک و عدد و مخصوصا علامت های مثل @ $ ! … باعث قوی تر شدن پسورد شما و کمتر شدن احتمال بدست آوردن پسورد های شما حتی در صورت هک شدن کل سایت میشود .

مثلا p@ssw0rd1! یک پسورد بسیار قوی میباشد و حتی شما میتوانید به سادگی پسورد های بی معنی و قوی بسازید .

در ادامه این پست شما میتوانید محبوب ترین پسورد های سال ۲۰۱۴ را ببینید گرچه معنای محبوبیت در این لیست به معنای بد بودن یا حتی خطرناک بودن است و به شما توصیه میکنیم اگر شما هم از این پسورد ها استفاده میکنید حتما پسورد خود را هرچه سریع تر عوض کنید .

 1. ۱۲۳۴۵۶
 2. password
 3. ۱۲۳۴۵
 4. ۱۲۳۴۵۶۷۸
 5. qwerty
 6. ۱۲۳۴۵۶۷۸۹
 7. ۱۲۳۴
 8. baseball
 9. dragon
 10. football
 11. ۱۲۳۴۵۶۷
 12. monkey
 13. letmein
 14. abc123
 15. ۱۱۱۱۱۱
 16. mustang
 17. access
 18. shadow
 19. master
 20. michael
 21. superman
 22. ۶۹۶۹۶۹
 23. ۱۲۳۱۲۳
 24. batman
 25. trustno1

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
آگاهی از