همراه شما در دنیای دیجیتال

انتخاب سرویس اینترنت مناسب منطقه شما!

4

اینترنت! غصه امروز ما و شما و آنها! قصه طول و درازی که همه ما با آن بارها مشکل داشته ایم و همچنان هم اینترنت را به گران ترین شکل ممکن خریداری می کنیم و شرکت های ارائه دهنده هم که بدون هیچ توجهی به حق مشتری در این بازار کم رقیب یکه تازی می کنند. در حالی که اینترنت حتی در کشورهای همسایه بسیار با کیفیت تر و پایدارتر از کشور ماست. همچنان می شنویم اخبار گاه و بی گاهی را که به دلایل واهی سرعت های اینترنت به زیر خط لود گوگل می رسد!

این سرویس ها آنچنان نا متعادل و گاه و بی گاه هستند که منطقه به منطقه کیفیت متفاوتی دارند و ممکن است شما برای مثال در تهران در منطقه ۶ در خیابان فاطمی از کیفیت اینترنت خود راضی باشید و دوست شما در منطقه ۶ خیابان کشاورز از آن ناراضی!

مسئله دیگر پاسخگویی به مشتری است که تا زمانی که قصد خرید سرویس را دارید همراه شما هستند و خیلی با احترام برخورد می کنند. کافیست مشکلی پیش بیاید تا با چهره واقعی این شرکت ها آشنا شوید. به عنوان نشردهنده این مطلب نمی توانیم از شرکت هایی که اکنون از آنها سرویس می گیریم شکایتی داشته باشیم چرا که ممکن است در تصمیم گیری تأثیر گذار باشد. ولی متأسفانه وضع شرکت های خدمات دهنده در این زمینه خیلی خراب است!

به منظور آشنایی بهتر با شرکت های ارائه دهنده اینترنت و دریافت خدمات بهتر و ۱۰۰ البته تشویق شرکت های بهتر نظر سنجی را شروع می کنیم تا ببینیم کدام سرویس دهنده کیفیت بهتری هم از نظر خدمات و هم از نظر پاسخگویی دارد. از آنجایی که منطقه به منطقه کیفیت کار متفاوت است. لطفاً در دیدگاه هم منطقه و سرویس منتخب خود را ذکر کنید.

این نظرسنجی در تاریخ ۹۵/۲/۱۱ شروع شده است.

 

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه بر روی "انتخاب سرویس اینترنت مناسب منطقه شما!"

  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رأی
آگاهی از

به نظر من خومات اکترا ضعیف است اما اسیاتک بهتر است

من الان دوماهه آسیاتک گرفتم . قبلا مخابرات یک مگ داشتم بد نبود ولی از سال گذشته دیگه یک مگ ندادن و ۵۱۲ هم مفت گرون بود .همش قطعی داشت و مشکل DNS.
در کل تا حالا توی این دو ماه آسیا تک ۱۰۰ درصدی راضیم کرده و اصلا شاهد هیچ اشکالی توی سرویسش نبودم

منم تو خونه مخابرات نا محدود دارم
کلا اگر نامحدود نباشه دوزارم نمیارزه همیشه داستان داره
۵۱۲ کیلوبایتشم بیشتر از ۶۰ دانلود نمیده اکثر مواقع هم مشکل DNS داره