همراه شما در دنیای دیجیتال

اخبار PS4 : از کاهش قیمت در ژاپن و باندل های جدید

0

سونی در  Tokyo Game Show خبر های زیادی داشت از تغییر اسم عینک واقعیت مجازی مورفیوس به PlayStation VR تا کاهش قیمت کنسول پلی استیشن.

سونی در توکیو از اولین کاهش قیمت رسمی PS4  در ژاپن خبر داد و قیمت این کنسول در ژاپن از ۱ اکتبر به ۳۴,۹۸۰ ین یا حدود ۲۹۲ دلار کاهش میابد که اولین کاهش رسمی قیمت  PS4 از ۳۹,۹۸۰ ین ( ۳۳۵ دلار ) است .

این کاهش قیمت در حال حاضر فقط برای ژاپن مطرح شده و برای اروپا یا امریکا باید منتظر Paris Games Week و PlayStation Experience سانفراسیسکو یا دیگر رویداد های سونی باشیم .

البته سونی هنوز ویژن ۱ ترابایتی PS4  را در ژاپن عرضه نکرده است اما در امریکا PS4  یک ترابایتی هم قیمت با مدل ۵۰۰ گیگابایتی آن عرضه میشود شاید این تغییر قیمت برای مدل یک ترابایتی هم اعمال شود .

باندل ویژه طلایی Gold PS4 :

سونی باندل بسیار زیبای طلایی از PS4 را معرفی کرد ، البته این باندل بخشی از قرار داد سونی با مجموعه رستوران های Taco Bell است .

طبق این قرار داد مشتریان  Taco Bell که Big Box را از ۲۴ سپتامبر تا ۴ نوامبر خریداری میکنند در قرعه کشی این کنسول شرکت خواهند کرد ، طبق گفته سونی ، این شرکت برای این قرار داد   ۶۰۰۰ کنسول طلایی آماده کرده است که هر ۱۰ دقیقه به یک نفر تعلق میگیرد .

این باندل طلایی شامل کنسول طلایی ، کنترولر طلایی ، بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection و یکسال اکانت PSN است و احتمال میرود بعد از پایان مدت این قرار داد این باندل به صورت عمومی هم آماده فروش شود .

gold-ps4

باندل جدید ویژه بازی جنگ ستارگان :

سونی باندل ویژه ای برای بازی جنگ ستارگان به نام STAR WARS™ Battlefront™ ۵۰۰GB Bundle آماده کرده است که در حال پیش فروش است این باندل که به دو صورت ساده و Limited ساخته شده است که شامل :

یک کنسول و کنترولر ( در مدل Limited با طرح بازی جنگ ستارگان ) و یک کپی فیزیکی از بازی Star Wars Battlefront Deluxe Edition و پک بازی های کلاسیک جنگ ستارگان که شامل بازی های زیر است ارائه میشود .

Super Star Wars
Star Wars™: Racer Revenge
Star Wars™: Jedi Starfighter
Star Wars™ Bounty Hunter

این باندل از ۱۷ نوامبر به فروش میرسد و قیمت باندل ساده ۴۰۰ دلار و باندل Limited با قیمت ۴۵۰ دلار به فروش میرسد .

STAR WARS™ Battlefront™ 500GB Bundle 4 STAR WARS™ Battlefront™ 500GB Bundle 3 STAR WARS™ Battlefront™ 500GB Bundle 1 STAR WARS™ Battlefront™ 500GB Bundle

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
آگاهی از